Skip to content
Zespół na wesele i nie tylko

Zespół

_DSC0357     

Jesteśmy zespołem na wesele, bal, imprezę firmową organizowaną  w lubuskim, lecz nie straszne nam dojechać choćby na koniec świata. Gramy znane przeboje polskich i zagranicznych wykonawców wyłącznie na żywo! The Maklers to osoby  które od wielu lat czynnie występują na wielu scenach w całym kraju.

      Nieustanna praca nad warsztatem potwierdzona udziałem w różnego rodzaju formacjach muzycznych, dbałość o dobór i urozmaicenie repertuaru, pozwala nam zadowolić wszystkich odbiorców o dużej rozpiętości gustów muzycznych. Zespół jest cały czas aktywny na scenie, potrafi zachęcić słuchaczy do wspólnego śpiewania, często z instrumentami wychodzi przed scenę tworząc niepowtarzalne „show”.

the-maklers-wokalistkaKarolina – Wokal

Dziewczyna o wielu wcieleniach. Energiczna i pełna pomysłów. Porywa tłumy na parkiet. Wokalnie jest w stanie zmierzyć się z każdym stylem nawet metal.

DSC_0035Daniel – Bass

Chociaż najmłodszy, posiada największe doświadczenie w poruszaniu się po stylach muzycznych nawet folklor. Kontrabas i akordeon nie są mu straszne. Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczy??

DSC_0033Mariusz – Gitara

Człowiek o spokojnej duszy, lecz niezwykle żywiołowy podczas naszych występów. Gitara ulega mu w 110 %. Miłośnik biesiady i klasycznego hard-rocka.

the-maklers-marcin-lenczukMarcin – Perkusja

Wymachiwanie rękami i nogami to jego główne zadanie. Do tego zawsze wychodzi z imprezy ostatni… bo ma najwięcej do złożenia.

_DSC0358Bartek – Klawisz

Najbardziej ugodowy członek naszego bandu. Zagra wszystko co chcecie…

1 Comment

  • Grzegorz Szauro Wrzesień 23, 2016 // 3:30 pm

    gratulacje Mario. Fajna ekipa. saksofonik jeszcze z zacięciem rokowym i komplet jest.

    Reply

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *